Sutech s.r.o. - logo spolecnosti 
Pro správce serverů a počítačových sítí jsme vypsali na polovinu srpna školení práce s linux serverem. Cílem školení je seznámit účastníky s instalací, zaváděním ovladačů, přehled a konfigurace nejčastějších serverových aplikací. Dále se pak na školení můžete dozvědět  způsob jak automatizovat procesy na serveru, aby vyžadovali co nejmenší množství zásahů správce.
V rámci školení je samozřejmostí praktická výuka, kdy si účastníci budou moci sami vyzkoušet různé konfigurace a instalace a to včetně tvorby RAID polí a jejich obnova po pádu disku v systému Linux.
Školen má rozsah 2 celých pracovních dní s tím, že večer prvního dne jsou možné konzultace nad probíranou tématikou systému Linux.
Školení je uzavřeno testem znalostí, na jehož základě je vystaven certifikát o absolvování školení.
Další podrobnosti včetně možnosti přihlášení naleznete v naší SEKCI ŠKOLENÍ.
 

Vtipy a historky

Chyba v mailové adrese

Jeden muž si ze zasněženého Chicaga vyrazil na dovolenou na pobřeží slunné Floridy. Jeho žena byla ještě na služební cestě, ale plánovala se za ním zastavit. Když muž dorazil do hotelu, rozhodnul se, že manželce pošle krátký e-mail.

číst dále

Novinky v oblasti SW

Warning: file_put_contents(/DISK2/WWW/sutech.cz/www/cache/0381c4dc0dcf74b775bdd8f69d26934f.spc): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/sutech.cz/www/libraries/simplepie/simplepie.php on line 8666 Warning: /DISK2/WWW/sutech.cz/www/cache/0381c4dc0dcf74b775bdd8f69d26934f.spc is not writeable in /DISK2/WWW/sutech.cz/www/libraries/simplepie/simplepie.php on line 1779

Partneři

MicrosoftEsetCiscoEset