Sutech s.r.o. - logo spolecnosti 
Při návrhu internetové prezentace klademe maximální důraz na potřeby a požadavky zákazníka, které se pak maximálně snažíme zohlednit ve výsledném produktu. Samozřejmostí je, že internetová prezentace musí odrážet firemní filozofii a hlavně její image, tím podporovat jednotné a profesionální vystupování firmy.
Internetové prezentace vytváříme tak, aby je bylo možné kdykoliv upravovat, dále rozšiřovat ať už o novou funkčnost nebo například o další jazykové verze popřípadě redesign v závislosti na vývoji webové technologie a zaměření zákazníka.

Při vlastní tvorbě internetové prezentace využíváme moderních technologií a řídíme se pravidly a doporučeními konsorcia W3C. Jednotlivé stránky prezentace jsou zoptimalizovány tak, aby se správně zobrazovaly ve všech běžně používaných internetových prohlížečích (Explorer, Mozilla, Opera, a další)

Dlouhou dobu jsme věnovali výběru vhodného redakčního systému, na kterém budeme našim zákazníkům webové prezentace vytvářet. Nakonec jsme po všech srovnáních vybrali open source redakční systém Joomla!. Tento redakční systém vznikl jako odnož redakčního systému Mamboo v roce 2005. Od této doby postoupil vývoj redakčního systému až na současnou verzi 1.5 a rozrostl se počet veřejných modulů k tomuto systému na počet výrazně přesahující hodnotu 3500.
Vývoj je velice rychlý a každý týden přibývají další a další moduly. Ty je pak možné použít přímo v podobě, jak byly vytvořeny nebo na nich provést programovou úpravu, aby odpovídaly přesně požadavkům zákazníka. Jen v malém množství případů je třeba  vývinout vlastní modul.
 

Dodavatelé

CiscoDellEsetHPJoomla