Sutech s.r.o. - logo spolecnosti 
V rámci vytvoření co nejlepšího přístupu k zákazníkům jsme vytvořili konzultační tým, který s nimi probírá jejich potřeby a snaží se sestavit co nejlepší řešení jejich požadavků a potřeb.

Konzultace realizujeme s následujícími zaměřeními:

Návrh sítí

Jedná se jak o návrh nové sítě tak návrh úpravy stávající sítě a to jak z pohledu pasivních částí tak i aktivních a v neposlední řadě i serverová řešení. Cílem je rozvíjet stávající koncepci, případně navrhovat novou s ohledem na potřeby, bezpečnost, kvalitu, stabilitu a cenu.

Analitycká činnost v oblasti SW vývoje

V tomto případě jde především o analýzy potřebné pro vytvoření zadání, pro vývoj či jako podklad pro výběrová řízení. Na základě takto vytvořených analýz je možné stanovit přesně náročnost realizace z pohledu času a peněz.


Řízení a dohled nad vývojem projektů

Jsme připraveni pomoci Vám při řízení Vašich projektů, dohlížet na plnění milníků a kvalitu vývoje či realizaci. Pomůžeme Vám při realizaci vývojových plánů a komunikaci s jednotlivými vývojovými tými a se zadáváním úkolů na realizaci. Rovněž tak i při kontrole jejich plnění.

Zpracování databázových dat a tvorba reportů

Vytvoříme pro Vás exporty a reporty z dat ve Vašich databázích dle Vašich potřeb a požadavků. Máme zkušenosti i s realizací importů dat do databází, které urychluji plnění různých aplikací tím, že není třeba využívat standartní uživatelské rozhranní pro vkládání dat.
V tomto směru pracujeme s databázemi MySQL, PostgreSQL, MS-SQL, Oracle 9i a vyšší
 

Naši partneři

MicrosoftCiscoEsetAir For Life club

Dodavatelé

CiscoDellEsetHPJoomla