Sutech s.r.o. - logo spolecnosti 
Internetový obchod umožňuje v dnešní době pohodlnou a výhodnou cestu k zákazníkovi a je výhodný i pro ostatní zúčastněné strany. Nabízíme Vám proto vytvoření e-shopu (internetového obchodu) na míru, který bude mít originální design, stromovou strukturou menu se skladovými kartami, charakterizujícími zboží.

Sloučení s webovými stránkami
Součástí e-shopu jsou i standardní webové stránky ovládané prostřednictvím redakčního systému. Tyto stránky jsou samozřejmě nepovinnou součástí. Jedná se o vlastnost, která je vhodná zejména pro obchody zaměřené na určitý omezený druh zboží, jehož kvalitní prodej vyžaduje i podporu vlastních webových stránek.
 
Intuitivní ovládání
Námi vytvořený internetový obchod je navržen tak, aby nakupujícímu nabídl snadné nakupování a administrátorovi co nejpohodlnější správu obchodu.

Multijazyčnost a multiměnovost
Administraci i nákupní prostředí lze zobrazit v různých jazycích a ceny zboží v různých měnách.

Individuální design
Můžete si navrhnout svůj vlastní vzhled a funkčnost e-shopu a my Vám představu zrealizujeme. Nebo můžete Váši představu (návrh) s námi jen konzultovat a poté Vám dle Vašich potřeb a požadavků na  e-shop navrhneme  design náš.

Webhosting
Pro každou realizaci e-shopu Vám můžeme zajistit hosting a realizovat případně jeho správu. Pokud máte svůj vlastní hosting, obvykle není problém na něj e-shop nasadit a provozovat.

Informovaný nakupující

Nakupující mohou být internetovým obchodem informováni o stavu objednávky jak e-mailem, tak prostřednictvím SMS zprávy díky rozšiřujícím modulům.

SEO Optimalizace
Budováním zpětných odkazů lze pomoci vyhledávačů najít web. Dobrým způsobem je například výměnná reklama.

Platební moduly
Díky rozsáhlé modularitě je možné e-shop vybavit nejrůznějšími platebními moduly jako jsou platby kreditní kartou, splátkové prodeje, e-peněženky, atd.

E-marketing
Součástí aplikace jsou prostředky e-marketingu, jako analýzy přístupů a objednávek, psaní hromadných e-mailových zpráv, atd.

Cenotvorba
Mezi rozmanité možnosti cenotvorby patří cenové skupiny zákazníků, koeficienty oddělení a výrobců, stanovení minimální marže, a pod.

Školení, servis a poimplementační podpora
K aplikaci obdržíte možnost školení, a dále pak také možnost poimplementační podpory a kvalitní servis aplikace.

! Cenová bomba !
Náš e-shop je postaven na open source řešení, které se stále rozvíjí a za jehož použití se neplatí. Platíte pouze za úpravu řešení dle Vašich potřeb a požadavků.
 

Dodavatelé

CiscoDellEsetHPJoomla