Sutech s.r.o. - logo spolecnosti 
Rozhýbejte svou hudbu!
Pátek, 28 Leden 2011 12:32

Rolly In motion

Poslední hudební přehrávač od Sony, Rolly, spatřil světlo světa poprvé 29.9.2007 v Japonsku. Já na Rollyho přišla náhodou až v roce 2011. Přišel mi zajímavý a nový i s dvouletým zpožděním, proto se to objevuje právě na našich stránkách. Palmtop Rolly, neboli počítač do ruky, představuje stereo speakera  s 1 Gb paměti a dobíjecí lithiovou baterií,  v designu vajíčka s váhou pouze 300 g. 


Rolly,  spojující různorodé Sony audio technologie, byl vyvinut k vydávání čistých a kvalitních zvuků. Narozdíl od ostatních hudebních přehrávačů má Rolly místo LCD displeje malý interface skládající se z kombinovaného zapnout a vypnout tlačítka a dvou koleček, která mohou být použita k orientaci v písničkách, hudebních albech nebo jako ovládání hlasitosti. 

Přehrávač roly, mající tři pohybové funkce, které mu umožňují hýbat se a blikat světly do rytmu hudby. Rolly analyzuje vlnovou délku, díky níž je možný pohyb do rytmu a ovládání světel. Funkce automatické pohybu využívám připojeného tvz. Motion Editor softwaru, dovolující uživateli přesně nastavit pohyb šesti motorů přehrávače, přesné načasování a výběr vlastních barev LED světel, k vytvoření unikátních pohybových dat. 

Lithiová baterka vydrží průměrně 4 - 5 hodin při plném provozu přehrávače. Výhodou je, že se dá nabíjet přes USB porty, proto ho je možné už dnes nabít prakticky kdekoliv. Rolly, který také podporuje posílání písniček, přes Bluetooth, je cenově dostupný a v dnešní době ho pořídíte s přehledem za US$350.